E-pošta - zaposleni | | Zemljevid strani |  |  |  |  |  | 
Išči
Koroška cesta 160, 2000 Maribor
Telefon: +386 2 22 93 840
E-mail: ff@um.si
  1. Pravilnik tutorskega sistema na Filozofski fakulteti Univerze v Mariboru
  1. Razpis za tutorje v študijskem letu 2020
  1. Obrazec za kandidaturo za tutorja študenta 2020
  1. Anketa o poteku tutorske dejavnosti na FF UM
  1. Tutorji učitelji:
Oddelek: Tutor učitelj, tutorka učiteljica E-naslov: Tutorska ura
Oddelek za pedagogiko red. prof. dr. Mateja Pšunder mateja.psunder@um.si sreda, 9.40 - 10.25
K 3.04
Oddelek za geografijo doc. dr. Uroš Horvat uros.horvat@um.si sreda, 14.40 - 15.30
K 1.13.1
Oddelek za zgodovino doc. dr. Aleš Maver ales.maver@um.si torek, 10.00 - 10.45
K 1.03
Oddelek za slovanske jezike in književnosti izr. prof. dr. Natalija Ulčnik natalija.ulcnik@um.si torek, 10.30 - 11.15
K 2.15
Oddelek za prevodoslovje doc. dr. Simon Zupan simon.zupan@um.si sreda, 13.00 - 13.45
K 0.18.2
Oddelek za anglistiko in amerikanistiko lekt. dr. Agata Križan agata.krizan@um.si četrtek, 10.30 - 11.15
K 2.35
Oddelek za madžarski jezik in književnost izr. prof. dr. Jutka Rudaš jutka.rudas@um.si sreda, 11.00 - 11.45, K 2.03
Oddelek za filozofijo izr. prof. dr. Janez Bregant janez.bregant@um.si ponedeljek, 17.15 - 18.00
K 2.22.1
Oddelek za sociologijo asist. Tina Cupar tina.cupar@um.si četrtek, 11.20 - 12.05
K 1.01
Oddelek za germanistiko doc. dr. Melanija Larisa Fabčič melanija.fabcic@um.si četrtek, 14.40 - 15.25
K 2.36
Oddelek za psihologijo asist. Marina Horvat marina.horvat2@um.si torek, 13.50 - 14.40
K 2.38.1
Oddelek za umetnostno zgodovino doc. dr. Franci Lazarini franci.lazarini@um.si sreda, 11.20 - 12.05
K 3.01
  1. Tutorji študenti:
Oddelek: Tutor študent, tutorka študentka E-naslov:
Oddelek za pedagogiko Patricija Sedminek patricija.sedminek@student.um.si
Oddelek za geografijo Jana Jaušovec jana.jausovec@student.um.si
Oddelek za zgodovino Kaja Mujdrica kaja.mujdrica@student.um.si
Oddelek za slovanske jezike in književnosti Manja Smolnikar Vivod manja.vivod@student.um.si
Oddelek za prevodoslovje Tjaša Čadej tjasa.cadej@student.um.si
Oddelek za anglistiko in amerikanistiko Jure Bertalanič jure.bertalanic@student.um.si
Oddelek za madžarski jezik in književnost   -           
Oddelek za filozofijo Eva Cvitanič eva.cvitanic@student.um.si
Oddelek za sociologijo Lotka Uršnik lotka.ursnik@student.um.si
Oddelek za germanistiko Matija Toth matija.toth@student.um.si
Oddelek za psihologijo Sanja Zupančič sanja.zupancic@student.um.si
Oddelek za umetnostno zgodovino Sara Hajdinac sara.hajdinac@student.um.si

 Tutor študent za študente s posebnim statusom:

Ime in priimek E-naslov:
Jana Jaušovec jana.jausovec@student.um.si

 Tutor študent za tuje študente:

Ime in priimek E-naslov:
Niko Šetar niko.setar@student.um.si

Koordinatorka tutorjev študentov:

Ime in priimek E-naslov:
Lotka Uršnik lotka.ursnik@student.um.si

Namestnica koordinatorke tutorjev študentov:

Ime in priimek E-naslov:
Jana Jaušovec jana.jausovec@student.um.si