Mobilni dostop | E-pošta | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

Spoštovani,

v prilogi vam pošiljamo:

1. osnutek Meril za vrednotenje dela visokošolskih učiteljev in sodelavcev Univerze v Mariboru,
  2. osnutek Informacijske varnostne politike,
ki ju je obravnavala Statutarna komisija Univerze v Mariboru na svoji 6. korespondenčni seji dne 22. 7. 2013 ter sprejela sklep, da se da navedena osnutka v javno obravnavo članicam Univerze v Mariboru do vključno 10. 9. 2013 do 12. ure.

Javna obravnava navedenih osnutkov traja od 24. 7. 2013 do vključno 10. 9. 2013 do 12. ure.

Članice Univerze v Mariboru lahko svoje predloge posredujejo na Oddelek za pravne, kadrovske in splošne zadeve Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, Maribor, v času razpisa javne obravnave.

Lep pozdrav,
Glavna tajnica Univerze v Mariboru
mag. Mojca Tancer

Več v prilogi