E-pošta - zaposleni | | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

STROKOVNA EKSKURZIJA NA POLJSKO V OKVIRU LEKTORATA POLJSKEGA JEZIKA

NA FILOZOFSKI FAKULTETI V MARIBORU

DATUM: 13.5.2013 - 18.5.2013

Spoštovane študentke in študenti!

V okviru lektorata poljščine na Filozofski fakulteti v Mariboru, organiziramo petdnevna ekskurzijo na Poljsko v Vroclav, Krakov in Auschwitz Birkenau. Program izleta si lahko ogledate v priponki.

PRIJAVE IN CENA:

CENA: cena strokovne ekskurzije znaša 160,00 EUR po osebi pri 45 udeležencih (50 EUR znaša nepovratna akontacija). Podatki za plačilo bodo posredovani vsem prijavljenim študentom 18. 3. 2013. Celoten znesek bo potrebno poravnati najkasneje do petka 22. 3. 2013.

CENA VKLJUČUJE: prevoz z udobnim turističnim avtobusom, nastanitev v hostlih, 4x nočitev, ogledi, vstopnine, vodenje in organizacijo ekskurzije. Spi se v večposteljnih sobah. Priporočeno je, da se dogovorite s kom želite biti v sobi, preden prispemo do hotela. Natančen razpored sobo bo sporočen naknadno. Cena ne vključuje dnevnih obrokov.

PRIJAVE: prijave na ekskurzijo so mogoče na spletni strani Kariernega centra UM: www.kc.uni-mb.si. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest. Prijava naj obvezno vsebuje tudi:

• elektronska pošta,
  • številko potnega lista ali osebne izkaznice - kar boste imeli zraven za identifikacijo,
  • točen naslov prebivališča (ulica, številka, kraj in poštna številka),
  • rojstni datum,
  • študijski program, v katerega ste vpisani in letnik,
  • vpisno številko.

Na voljo je 45 mest, pri čemer je 25 mest rezerviranih za študente lektorata poljskega jezika Filozofske fakultete v Mariboru.

ODSTOP OD PRIJAVE: odstop od prijave je možen do 22. 4. 2013. V primeru odjave se akontacija (50 EUR) ne povrne.

OSTALE INFORMACIJE: možne so manjše spremembe programa; to pravico si pridržujemo.

Za vprašanja smo dosegljivi na e-naslovu agata.glaz@um.si.

S Spoštovanjem,

Agata Glaz