E-pošta - zaposleni | | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

Delavnice DRUŽABNA OMREŽJA IN MREŽENJE NA SPLOŠNO

Kdaj? 7. 11. 2019 ob 13.00

Kje? Predavalnica 0.2, FF UM

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Filozofsko fakulteto UM, Pedagoško fakulteto UM in Fakulteto za naravoslovje in matematiko UM v četrtek, 7. novembra 2019, ob 13:00 organizira delavnico Družbena omrežja in mreženje na splošno, s poudarkom na iskanju zaposlitve (mreženju z delodajalci) s pomočjo družbenih omrežij in na mreženju na splošno (v živo).

Cilji, ki jih bodo udeleženci osvojili na predavanju:

• razlika med tem, kaj JE in kaj NI mreženje;
  • kje so danes možnosti za mreženje, tako ‘v živo' kot v digitalnem svetu;
  • katere so digitalne možnosti mreženja in kako jih uporabiti, kako pristopiti (,Facebook za mreženje, LinkedIn za mreženje, Twitter in ostala omrežja za mreženje);
  • kje v realnem svetu se nam ponujajo možnosti za mreženje: dogodki, konference, predavanja, ostale možnosti;
  • praktični primeri in prikazi mreženja - igra vlog z udeleženci;
  • kako začeti pogovor oz. mreženje - online ali offline;
  • kaj želimo od mreženja - kako si zastavimo cilje ter ‘poziv k akciji', kaj želimo kot rezultat mreženja;
  • kako ohranjamo stike.

Prijave na: https://kc.um.si/dogodki/druzbena-omrezja-in-mrezenje-na-splosno-za-za-studente-ff-um-pef-um-in-fnm.

Vljudno vabljeni.

Več v prilogi