Mobilni dostop | E-pošta | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

Kdaj? 13. 12. 2018 ob 12.10

Kje? Pedagoška fakulteta UM, Koroška cesta 160, 2000 Maribor, predavalnica 1.10

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Pedagoško fakulteto UM in Filozofsko fakulteto UM organizira delavnico na temo priložnosti v tujini.

Udeleženci bodo spoznali osnovne značilnosti dobrega življenjepisa ter se seznanili s posebnostmi, ki veljajo za angleško in nemško govoreči prostor. Prav tako se bomo dotaknili spremnega pisma, ki je obvezen spremljevalec življenjepisa. Vsak udeleženec prejme tudi gradivo, s katerim si bo lahko pomagal pri izdelavi CV-ja in spremnega pisma.

Več o delavnici in prijava na https://kc.um.si/dogodki/iscete-priloznost-v-tujini-ffpef.

Zadnja sprememba: 9. 10. 2018

• Iščete priložnost v tujini? CV & Cover Letter in Lebenslauf und Bewerbungschreiben