E-pošta - zaposleni | | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

Kdaj? 3. 7. 2016 ob 10.00

Kje? rektorat UM

Filozofska fakulteta bo med 3. in 10. julijem 2016 gostila mednarodno poletno šolo z naslovom Aspects of Migration: Historical and Current, ki bo potekala na rektoratu UM. Namen poletne šole je z različnih vidikov, kot so zgodovinski, geografski, ekonomski in politični, osvetliti aktualno migracijsko krizo ter ponuditi kulturni, literarni in filozofski vpogled v sam fenomen migracij. Predavanj in delavnic se bo udeležilo 40 tujih študentov s partnerskih univerz iz dvanajstih držav, k udeležbi pa ste vljudno vabljeni tudi študenti Filozofske fakultete. Program poletne šole je v prilogi.

Več v prilogi

Zadnja sprememba: 12. 8. 2016

• Mednarodna poletna šola Filozofske fakultete UM Aspects of Migration: Historical and Current