E-pošta - zaposleni | Kakovost | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

OBTAČLAJ SE! v skrbi zase in za druge

Zavedajmo se, da je zdravje naša največja dobrina. Zato v prostore fakultet Univerze v Mariboru vstopajmo le, če smo popolnoma zdravi in nimamo bolezenskih znakov, saj lahko v nasprotnem primeru ogrozimo zdravje drugih študentov in zaposlenih. Za omejitev širjenja okužbe in v skrbi za zdravje udeležencev v pedagoškem procesu ter v skladu s priporočili NIJZ, povezanimi z vodenjem evidenc prisotnosti, smo pripravili brezstično evidentiranje prisotnosti študentov in zaposlenih v predavalnicah in drugih prostorih fakultet, kjer je to potrebno. Evidentiranje temelji na skeniranju QR-kode predavalnice z mobilnim telefonom. Tako bo mogoče hitreje identificirati potencialno širjenje okužbe, zbrani podatki pa bodo po predpisanem času iz elektronskih evidenc izbrisani. Več informacij boste našli na spletni strani moja.um.si > ŠTUDIJ > COVID-19.

Več v priponki.

Zadnja sprememba: 24. 9. 2020